OK
شرکت صنعتی سهند
آجر

کاربرد آجرهای طرح دار سهند

گروه صنعتی آجرنسوز سهند بیش از 20 مدل آجرنسوز طرحدار در رنگ های متنوع، با بالاترین کیفیت تهیه و تولید میکند. این محصولات هیچ تفاوتی با سایر محصولات نسوز سهند ندارند و تنها تفاوت آنها در طراحی خاص این آجرها میباشد، از نظر دما وحرارت، پخت آجرها، نوع خاک و کیفیت همگی درجه یک هستند.

محصولات طرح دار سهند میتوانید در قسمت محصولات  انواع آجر دکوراتیو مشاهده کنید.

کاربرد های آجرهای طرحدار و دکوراتیو :

از این محصولات میتوانید برای مکان های مختلف چه در داخل ساختمان و دکوراسیون داخلی و چه در نمای بیرونی ساختمان استفاده کنید.

یکی از مکان های مناسب برای استفاده از آجرهای طرح دار، در قسمت لابی ساختمان میباشد. میتوانید از آجر در کنار سنگ و یا چوب و یا فقط از آجر به تنهایی برای تزیین لابی استفاده کنید. استفاده از این آجرها در قاب هایی روی دیوار و یا ستون ها، ورودی و یا کنار پنجره و درها بسیار رایج است.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که در استفاده از آجرهای دکوراتیو، زیاده روی نکنید چرا که این آجرها به تنهایی جلوه خاصی دارند برای مثال وقتی که از چند مدل آجر طرحدار در کنار هم و نزدیک بهم استفاده میکنید از زیبایی نهایی کار کم میکند و ممکن است طرح نهایی شما بسیار شلوغ و درهم به نظر برسد.

همچنین توجه داشته باشید برای اینکه مشخص باشد که این آجرها متفاوت از بقیه آجرها هستند و در کنار سنگ و یا چوب به خوبی اجرا شده اند، باید به طیف رنگی آجر خریداری شده و طرح کلی مکان مورد نظر دقت کنید.

به طور مثال، استفاده از آجر دکوراتیو مشکی طرح برگ سهند در کنار سنگ های سفید و روشن، جلوه نهایی را دوچندان میکند اما اگر این آجر در کنار سنگ تیره و طوسی قرار بگیرد، هم طرح آجر به خوبی مشخص نمیشود هم سنگ ها جلوه خود را از دست میدهند و طرح نهایی نامنظم میشود.

پس برای نشان داد آجرهایی که خودش اشکال خاصی دارند یا طرح خاصی روی آنها حک شده بهتر است از تضاد های رنگی و درکنار سایر محصولات سنگی و چوبی استفاده شود.

همانطور که گفتیم استفاده از آجر دکوراتیو برای هرجایی ممکن است، در واقع هر جایی که شما بخواهید طرح متفاوت و مشخصی اجرا کنید میتوانید از این آجرها استفاده کنید که تضادی بین مصالح استفاده شده شما باشد.

طبیعتا از آجرهای دکوراتیو برای طرح های داخلی هم استفاده میشود.

طرح صخره ای سهند ، در سه رنگ سمیرم و شاموتی و مشکی تولید میشود و یکی از طرح های پر طرفدارسهند میباشد که در دکوراسیون داخلی ، حیاط و باغ و... استفاده میشود.

علاوه بر این ، آجر های طرح برگ، گل نیلوفری ، سه خطی و حصیری در ابعاد 10*10 تولید میشوند که گزینه خوبی برای ساخت قاب های طرح دار و یا اطراف پنجره و در ها میباشند. بدلیل ابعاد مربع شکل این محصولات ، میتوانید از آنها به صورت های مختلف استفاده کنید.

دو عکسی که در بالا مشاهده میکنید آجرهای هلالی و موج دارسهند هستند.

آجرهای هلالی از زیباترین طرح های آجرنسوز سهند شامل کد های N,D,F,K,G میباشد.

هم چنین آجر های موج دار سهند که هم به صورت ساده و هم شیاردار هستند و قابل استفاده برای نما و دکوراسیون داخلی خانه شما میباشند.

این یک مثال ساده برای دکوراسیون فضای داخلی بود و شما میتوانید با جست و جو در اینترنت و خلق ایده های جذاب طرح های بسیار متفاوت و جذابی برای دکوراسیون داخلی خانه خود ارائه دهید.

Copyright © 2019 sahand-co.com All Right Reserved Powered By AzaranWeb