OK
شرکت صنعتی سهند
آجر

رنگ بندی آجر نسوز و انواع رنگ آجر

آجر نمای نسوز جنسی دقیقا از آجر طبیعی را دارد. بدین صورت که از خاک رس و دیگر مواد برای تولید آن استفاده و سپس در کوره های آجر پزی آماده میگردد. مقاومت آجر نسوز بسیار بالاتر از آجر داخلی بوده و میتوان از آن برای دکوراسیون داخلی و همچنین نما و فضای بیرونی ساختمان استفاده نمود.

نما از نظر ظاهری نیز همانند آجر طبیعی است ، یعنی پستی بلندی و نامنظمی یک آجر طبیعی را دارا میباشد ؛ به همین دلیل چهره ای طبیعی تر از نوع داخلی را دارد. این آجر ها تنوع بالایی از نظر رنگبندی داشته و میتوان گفت که تمامی رنگبندی آن طرفداران خاص خود را دارد ، چراکه چهره ی طبیعی آجر معمولا مخاطبان بیشتری برای طراحان دکوراسیون داخلی داشته و بسته به نوع دکوراسیون رنگبندی آن را انتخاب مینمایند.

رنگ ظاهر بنا را به شکلی متفاوت به مخاطب القا می دهد. یک رنگ می تواند احساسات شما برانگیزد و شما را تشویق به انجام کارهای متفاوتی کند. بیشتر ما در هنگام انتخاب رنگ سعی داریم که رنگی متناسب با اشیای داخلی خانه و هم چنین سلیقه مان انتخاب کنیم . مالکین خانه های رنگی علاوه بر این که خود افرادی شاد با روحیات اخلاقی خوب و مثبت هستند باعث ایجاد این حس در جامعه شهری نیز می شوند و محیط های اجتماعی و شهری نیز چنین جذاب و پرهیجان خواهند شد. در مناطق بسیاری در شهرهای مختلف دنیا خانه های رنگی و محله های رنگی زیادی وجود دارند که در بین شلوغی و دغدغه های شهری از آرامش خاصی برخوردارند.

یکی از دلایل اینکه آجر نسوزهای رنگی جدیدا خیلی مورد استقبال قرار گرفته این است که هم میتوان طرح های مدرن و هم طرح های سنتی را با این آجر ها اجرا کرد و در هر دوحالت نمای زیبایی به وجود خواهد آمد بنابراین هم برای سلیقه های سنتی و هم مدرن قابل استفاده است . همچنین طراح میتواند با استفاده از خلاقیت خود و ایده های نو طرح های متفاوت و جدید و خاص ایجاد کند و این زیبایی را چندین برابر کند.

آجر های نسوز نما تحت تاثیر حرارت سیستم کوره رنگ بندی می شوند به این صورت که آجر های نسوز نمایی که به مرکز حرارت کوره نزدیک شوند رنگ تیره تری می گیرند و آجر های دور شده از مرکز رنگ های روشن تری دارند.

رنگ های رایج در آجر نسوز نما می توان به زرد کلاسیک، نارنجی، آبی، قهوه ای، کرم، قرمز، خاکستری، طوسی، مشکی و… با طرح های برجسته و ساده اشاره کرد. این آجر ها با ضخامت های متفاوت در طرح های متفاوت عرضه می شوند.

آجر نسوزهای سهند شامل 9 رنگ متفاوت و زیبا میباشد . این 9 رنگ شامل سمیرم(طیف قرمز و قهوه ای ) ، شاموتی (طیف زرد و پرتقالی ) ، نشکافه ای ، قهوه ای ، مشکی ، طوسی ، سفید خالدار ، سفید گچی و سفید تم کرم میباشد.

هر کدام از این رنگ ها دارای بازی رنگ میباشد و در ابعاد و طرح های مختلف تولید میشوند که همگی در سایت سهند موجود میباشد.

آجر آجر آجر

Copyright © 2019 sahand-co.com All Right Reserved Powered By AzaranWeb