گروه صنعتی آجر نسوز سهند
تولید کننده انواع آجر نما، آجر نسوز، آجرهای رنگی و آجر شومینه
Tel: +9821-36413815-6
Email: info@sahand-co.com
EnglishFarsi
آجر نسوز سهند | کارخانه آجــــر نســـوز سهند
14702
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14702,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-2,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

کارخانه آجــــر نســـوز سهند

خطوط تولید آجر نسوز سهند

مجهز به کلیه امکانات و تکنولوژی روز دنیا و مطابق با استانداردهای موجود آماده برآورده کردن رویاهای شماست.
 • واحد آمـــاده سازی

  واحد آمـــاده سازی

  واحد آماده سازی مواد شامل انواع سنگ شکن های فکی و چکشی، آسیاب های تیغه ای و گلوله ای و الک های مختلف می باشد که عملیات خردایش و دانه بندی مواد اولیه را انجام می دهند.

 • در این بخش مواد پس از دانه بندی با ترکیب معین وارد مخلوط کن شده و پس از افزودن آب به میزان مشخص به سیلوهای ذخیره سازی منتقل می گردد.

  گالری تصاویر کارخانه
 • واحد شکل دهی

  واحد شکل دهی

  این واحد توسط تعدادی پرس فلکه ای و هیدرولیک تمام اتوماتیک ساکمی با ظرفیت های ۲۰۰، ۶۸۰ و ۹۸۰ تن و یک سیستم آجربردار تمام اتوماتیک تجهیز شده است.

 • در این واحد، خاک ذخیره شده در سیلوها توسط پرس شکل دهی می شود.

  گالری تصاویر کارخانه
 • واحد پخت

  واحد پخت

  این واحد شامل ۱۲ کوره سنتی، ۱۵ کوره نسوز و یک کوره تونلی ایتالیایی با سیستم انتقال تمام اتوماتیک می باشد.

 • واحد کنترل کیفی QC

  واحد کنترل کیفی QC

  واحد کنترل کیفی این کارخانه با استفاده از آزمایشگاه مجهز و نیروهای متخصص و کارآزموده، هدف خود را رسیدن به کیفیت پایدار، ارتقاء کیفیت و اطمینان بخشیدن به مشتری قرار داده و با تشخیص و کنترل ویژگی های محصول در جهت نیل به این اهداف گام برمی دارد. در این واحد آزمون های مربوط به مواد اولیه، محصول میانی و محصول نهایی مرتبا و به صورت روزانه انجام و نتایج ان ثبت و نگهداری می گردد.

 • در واحد آزمایشگاه این کارخانه طبق استاندارد بین المللی ISO/IEC17025 اداره می شود، تست های زیر انجام می شود. ۱٫ استحکام فشاری ۲٫ یخ زدگی ۳٫ جذب آب ۴٫ نمک های محلول در آب ۵٫ ویزگی های هندسی ۶٫ مشخصات ظاهری ۷٫ دانه بندی خاک

  گالری تصاویر کارخانه

گالـــری تصاویر کارخانه

EnglishFarsi