گروه صنعتی آجر نسوز سهند
تولید کننده انواع آجر نما، آجر نسوز، آجرهای رنگی و آجر شومینه
Tel: +9821-36413815-6
Email: info@sahand-co.com
EnglishFarsi
آجر نسوز سهند | بند کشی آجر
14917
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14917,mkd-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,burst-ver-2,vertical_menu_background_opacity_over_slider vertical_menu_background_opacity_over_slider_on, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

بندکشی هنگام نصب آجر

در ابتدا از اعتماد شما جهت انتخاب آجر نسوز سهند برای پروژه خود کمال تشکر را داریم.

لطفا قبل و بعد از بندکشی نکات زیر را مد نظر قرار دهید.

بنـــد کشی

4cc35c23fad5433229ca62c8f923a99cCR
برای شروع بندکشی باید به مدت ۷-۱۰ روز دست نگه دارید تا هوا به پشت آجر نفوذ کرده و ملات پشت آن خشک شود(این نکته بسیار مهم است).
ملات بندکشی باید نرم بوده و زبری نداشته باشد. شما باید ملات را روی قلم بندکشی گذاشته و آن را در بند آجرها قرار داده و بندکشی کنید.
پیش از بندکشی باید به بندکش گفته شود که تمام دقت خود را بکار گیرد و ملات بندکشی (پودر بندکشی) را روی سطح آجر نکشد، چرا که پاک نخواهد شد. همچنین، باید بندکش یک متر مربع از گوشه کار را با رنگهای مختلف اجرا کند تا مطابق با سلیقه خودتان رنگ مناسب بندکشی را انتخاب کنید و همچنین ببینید که عملکرد بندکش قابل قبول است یا خیر؟
نکته مهم: برای نظافت کلی ساختمان بعد از اتمام بندکشی، ۲-۳ روز دیگر دست نگه دارید و اجازه دهید تا بند کشیده شده خشک شود. به منظور نظافت به هیچ وجه نمای ساختمان را با آب نشویید. توصیه می شود که از یک فرچه (فرچه مویی نه فرچه سیمی یا گونی) و یک کارگر ماهر برای نظافت استفاده شود. کارگر باید فرچه را در داخل آب زده و آجرها را از بالا تا پایین ساختمان ردیف به ردیف تمیز کند (عملی شبیه به واکس زدن). 
اگر نکات بالا را در اول هر قسمت از کار به کارگر یادآوری کنید حتما نمای ساختمان تمیزی خواهید داشت.

طریقه ساخت بنـــد کشی در رنگهای مختلف

ترکیبات رنگ
سیمان سبز و پودر سنگ رنگ سبز
ماسه بادی و دوده فرنگی رنگ مشکی
سیمان زرد و پودر سنگ رنگ زرد
سیمان قرمز و پودر سنگ رنگ قرمز
ماسه بادی و سیمان سیاه رنگ طوسی
سیمان سفید و پودر سنگ رنگ سفید

مــا به کیفیت می اندیشیـــم و شما همیــــار ما در این کیفیت هستیــد و انــتقاد شما باعث خشنــودی و ارتقا کیفیت در انجام وظیفه ماست.

آجــــــر نســـوز ســــهند

بهترین محصولی که برای نمـــای ساختمان خود میتوانید انتخاب کنید!!

گروه صنعتی آجــــر نســــوز ســــهند

EnglishFarsi